Reklama

 • 21-letni bezdomny gwałciciel schwytany w Katowicach

  Wtorek, 8 kwietnia 2014 (11:17)

  21-letni gwałciciel wpadł w ręce katowickich policjantów. Latem ubiegłego roku mężczyzna zgwałcił młodą kobietę w okolicach Giszowca. Napadł też na dwie nastolatki na innym katowickim osiedlu. W tej chwili jest już w areszcie.

  Zdjęcie

  21-letni gwałciciel w rękach policji /www.katowice.slaska.policja.gov.pl /Policja
  21-letni gwałciciel w rękach policji
  /www.katowice.slaska.policja.gov.pl /Policja
  ​22-latek podejrzany o zabójstwo sprzed 5 lat

  Zarzut gwałtu i zabójstwa 27-letniej kobiety usłyszał 22-latek z Sokółki na Podlasiu odsiadujący wyrok 2 lat więzienia za kradzieże. Do morderstwa doszło pięć lat temu. Prokuratura nie ujawnia, jakie dowody doprowadziły ją do podejrzanego. czytaj więcej

  Około dwóch tygodni temu 21-latek zaatakował na osiedlu Tysiąclecia dwie dziewczynki w wieku 14 i 15 lat. Molestował je seksualnie, grożąc im przedmiotem, który wyglądał jak pistolet. Na szczęście dziewczynki nie ucierpiały fizycznie. Policja dostała też zgłoszenie o podobnym napadzie na osiedlu Kukuczki.

  Funkcjonariusze zorganizowali prawdziwą obławę. Pedofila poszukiwało codziennie kilkudziesięciu policjantów z katowickiej komendy i oddziału prewencji. W różnych miejscach zamontowano dodatkowy monitoring. Osiedla były patrolowane przez specjalne samochody, wyposażone w nowoczesne kamery.

  Zwyrodnialec ostatecznie wpadł na osiedlu Tysiąclecia. Policjanci zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który obserwował spacerujące młode kobiety. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany.

  To 21-letni bezdomny. Przyznał się do dwóch napadów na nastolatki. Okazało się również, że niespełna rok temu, w czerwcu, na ulicy 73. Pułku Piechoty sterroryzował nożem i zgwałcił 20-letnią kobietę.

  Niewykluczone, że pokrzywdzonych jest więcej. Komendant Miejski Policji w Katowicach powołał specjalną grupę operacyjno-procesową, która ma wyjaśnić tę sprawę.

  (edbie)

  Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

Tagi:gwałt

Skomentuj artykuł: 21-letni bezdomny gwałciciel schwytany w Katowicach

Wasze komentarze (58)

Dodaj komentarz
morswin

~morswin -

Co jak co ale pedofil to z niego nie jest, 14 lub 15 lat to dziewczyny już niewinnymi dziećmi mogą nie być. Gimnazjalistki same chcą już dorośle wyglądać, na kilka lat więcej niż mają. Pedofil to by był jakby dzieci z przedszkola albo gimnazjum atakował...

Marek

~Marek -

pokarzcie te zakryte oczy niech- ludzie widzą- niech rodzina jego się wstydzi

sylwia

~sylwia -

nigdy nie wiesz co Twoje dziecko w zyciu zrobi wychowujesz jak najlepiej ale zycie plata figle dzis On a jutro byc moze Twoj syn to zrobi wiec opanujmy swoje jezyki

miki

~miki -

dobrze za go dorwali,,,teraz to jego beda gwalcic,,,;)

olinka

~olinka -

Potwór z niewinnych dzieci wyhodował potwory. Ta bestia powinna ponieś kare także za przestępstwa swoich ofiar...

beret

~beret -

Przyznam, że to wielka, obustronna tragedia. Zarówno dla tych kobiet, które padły ofiarą tego młodzika, lecz i jego samego. Chłopak bez domu, bez perspektyw, a wkrótce z wyrokiem w życiorysie. Nie zamierzam umniejszać jego roli. Zasłużył na karę i musi odpowiedzieć za swoje czyny. Warto jednak równolegle zadać sobie trud i zbadać, co doprowadziło go do takiego punktu.

zylosielepiej

~zylosielepiej -

ciekawe czy ma laptopa, żeby się zalogować na portal dla bezdomnych,... jeśli nie to czas najwyższy aby podatnik mu go zasponsorował.

Hurragan76

Hurragan76 -

...a mnie (typową świnie) zastanawia inny fakt: 21 lat i BEZDOMNY. Szukał bym współwinnych wśród rodziny lub organów państwowych.

RealMan

~RealMan -

Dziewczynki 14 i 15 lat... śmieszy mnie to... przecież to młode kobiety, to żaden pedofil... a zgwałcił bo nie miał czym zaimponować, skoro nie miał nawet domu to żadna by go nie chciała. Nie wiadomo co i jak było, wyrok jeszcze nie zapadł a banda popaprańców już by go powiesiła.

młoda kobieta

~młoda kobieta -

świetnie, przynajmniej wiadomo, kto będzie w komfortowych więziennych warunkach odpoczywał za moje pieniądze....cóż za ulga:/