Problem nie do rozwiązania w Szczecinie. Na ulicy Cukrowej jednym kołem na jezdni pozostałymi na pasie zieleni stoi porzucony samochód osobowy. Prawdopodobnie auto około 2 tygodni temu wpadło w poślizg. Okoliczni mieszkańcy informowali i policję, i straż miejską. Byli też na miejscu pracownicy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. Miejskie służby rozkładają jednak ręce. Czy nie można auta odholować?

Posłuchaj.

Byle tylko wcześniej ktoś w niego nie wjechał i oby nie doszło to tragedii. Swoją drogą dziwi bezsilność policji i straży miejskiej. Skoro auto nie ma właściciela i częściowo stoi na jezdni i pasie zieleni, to chyba normalną praktyką powinno być natychmiastowe odholowanie.

INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI…

A JEDNAK MOŻNA. PO NASZEJ INTERWENCJI AUTO ZOSTAŁO ODHOLOWANE