To już dziś! WIELKIE SPORTOWE ŚWIĘTO – początek mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. W dniu inauguracji Eurovolley 2017 na Rynku Głównym w Krakowie wraz ze słuchaczami RMF FM bijemy REKORD GUINNESSA w jednoczesnym podbijaniu piłki do siatkówki! Początek o godz. 13:00. ZOBACZCIE TO NA ŻYWO!!!

Już wszyscy przygotowani! Trzymamy kciuki! /Karolina Jóźwiak /RMF FM
Aby odświeżyć stronę wciśnij F5 lub włącz automatyczne odświeżanie :

MOMENT BICIA REKORDU GUINNESSA. FILM 360, ZOBACZ CO SIĘ DZIAŁO NA RYNKU GŁÓWNYM W KRAKOWIE PRZESUWAJĄC EKRAN MYSZKĄ
[To jest film 360 - jeśli masz problemy z jego odtworzeniem, przejdź do aplikacji You Tuba, wystarczy kliknąć w tytuł wideo]

13:05

Udało się! 

13:02

Zaczynamy bicie rekordu!

12:45

Robi się gorąco! Trzymajcie kciuki!

12:31Wszyscy zwarci i gotowi! Wkrótce wielkie odliczanie do bicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym podbijaniu piłki do siatkówki!

12:05

Godzina do bicia rekordu, a na Rynku Głównym już zebrało się sporo miłośników siatkówki!

11:55

Chcemy, by było nas 2 tysiące! Na razie frekwencja jest naprawdę obiecująca. 

11:30

Pierwsze zgromadzone osoby rozegrały już rozgrzewkowy mecz! Widać, że forma dopisuje :)Wyjątkowe bicie rekordu!

Przygotowaliśmy dla Was ponad 2000 specjalnych żółtych piłek do siatkówki i tyle samo naszych firmowych koszulek! Tak wyposażeni chcemy z Waszą pomocą przejść do historii i pobić rekord Guinnessa w jednoczesnym podbijaniu piłki do siatkówki!

Zgodnie z wymogami Guinness World Records, każdy uczestnik musi utrzymywać piłkę w powietrzu przez co najmniej 10 sekund. Dotychczasowy rekord to 299 osób (Tajwan). My chcemy, by w Krakowie było nas co najmniej 2000!

Imprezę rozpoczynamy o godz. 11:30 w czwartek na Rynku Głównym w Krakowie. Pobijanie rekordu rozpoczniemy po godz. 13:00! Wszystko będziemy transmitowali na stronach internetowych radia RMF FM, a także na profilach społecznościowych radia!

Razem z Wami w biciu rekordu pomogą nam:

Paweł Papke: wybitny polski siatkarz, wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Od 2015 do 2016 prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej,

Waldemar Wspaniały: polski siatkarz, reprezentant Polski, trener. Jest pierwszym polskim trenerem, który pokonał z Polską reprezentację Brazylii 3 razy podczas Ligi Światowej w 2002, przy czym jako jedyny triumfował nad tym zespołem w jego kraju. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski (2002) oraz Złotym i Brązowym Krzyżem Zasługi,

Antek Smykiewicz: wokalista,

Adrianna Palka: trenerka fitness, która przygotowywała do startu w rajdzie Dakar Rafała Sonika.