W nadchodzący piątek ekipa RMF FM i TVP INFO zaprasza do Gdyni. Nasze satelitarne studia staną w "mieście, które powstało z morza i marzeń" - jak napisał o Gdyni - w swoim multimedialnym zaproszeniu pan Jakub. To kolejny przystanek w podróży po Polsce w ramach wielkiej telewizyjno-radiowej akcji Twoje Miasto!

"To właśnie w Gdyni w okresie międzywojennym spełniały się odważne wizje odrodzonej Polski. Teraz to miasto ludzi dynamicznych, chętnie podejmujących wyzwania... a przede wszystkim kochających swoje miasto! Gdynia... moje miasto :)" - napisał do nas Jakub i dołączył zaproszenie - piękny film. Zresztą zobaczcie sami.  

Jeśli akurat wypoczywacie nad Bałtykiem i chcielibyście zobaczyć, jak powstają Fakty RMF FM, jak pracuje ekipa telewizyjna TVP INFO - koniecznie bądźcie z nami. Zapraszamy!

I Ty możesz być Spielbergiem! Podpowiadamy, jak z kilku zdjęć stworzyć piękny film

Nie macie kamery albo programu do obróbki filmów, a chcecie zaprosić nas do swojej miejscowości w ramach akcji Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info? Zróbcie kilka fotografii, pokazujących piękno Waszego miasta, a my podpowiemy Wam, jak zamienić je w krótki filmik! W tym tekście znajdziecie bardzo... czytaj więcej

Jeżeli jest coś, co powinniśmy zobaczyć w Gdyni i zaprezentować całej Polsce - wystarczy napisać na adres fakty@rmf.fm lub wpisać w komentarzu pod artykułem.

Do tej pory w ramach akcji odwiedziliśmy już pięć miast: Oświęcim, Olsztyn, Ustka, Wolsztyn, Warszawę i . Gdzie zawitamy w kolejny sierpniowy piątek? Czekamy na Wasze zgłoszenia, filmy i zdjęcia! Przypominamy: Wasze filmowe zaproszenia biorą udział w konkursie. Autorzy trzech najlepszych nagrań wybiorą się z osobami towarzyszącymi na fantastyczny weekend w SPA w Bukowinie Tatrzańskiej!

TUTAJ ZNAJDZIECIE SZCZEGÓŁY NASZEJ ZABAWY