Reklama

Fakty

 • Olsztyn: Potrącił policjanta i uciekł

  Fakty

  Poniedziałek, 9 kwietnia 2001 (08:05)

  Trwają poszukiwania pirata drogowego, który w Ostródzie na Warmii potrącił policjanta. Mężczyzna nie chciał pokazać dokumentów funkcjonariuszom, którzy zatrzymali go po tym jak złamał kilka przepisów drogowych.

  czytaj więcej
 • Fakty

  Poniedziałek, 9 kwietnia 2001 (07:40)

  Troje Polaków zostało rannych w wypadku statku spacerowego na Sekwanie w Paryżu. Z powodu awarii silnika statek z ponad 400 osobami na pokładzie uderzył w filar jednego z mostów. Część foteli pasażerów zostało zgniecionych.

  czytaj więcej
 • Fakty

  Poniedziałek, 9 kwietnia 2001 (07:30)

  Dwóch duńskich marynarzy zginęło, a dwóch Polaków zdołało się uratować z katastrofy duńskiego frachtowca u wybrzeży Norwegii. Niewielki statek "Gert Hansen" poszedł na dno wczoraj wczesnym rankiem w fiordzie Oslo. Frachtowiec płynął z ładunkiem soli z niemieckiej Lubeki do Norwegii. Obaj uratowani Polacy zostali zbadani przez lekarzy i czują się dobrze.

  czytaj więcej
 • Fakty

  Poniedziałek, 9 kwietnia 2001 (07:10)

  Tysiące osób zostało ewakuowanych z międzynarodowego lotniska Schipol w stolicy Holandii, Amsterdamie. Decyzję podjęto po wczorajszej eksplozji i pożarze w jednej z restauracji terminalu pasażerskiego. Według strażaków, ogień pojawił się w wyniku przegrzania i wybuchu urządzenia do produkcji frytek, zainstalowanego w Burger Kingu.

  czytaj więcej
 • Fakty

  Poniedziałek, 9 kwietnia 2001 (05:45)

  Trzy osoby zginęły wczoraj w wypadku na trasie Kościerzyna - Gdańsk. Jedna osoba walczy o życie w szpitalu. Samochód, którym kierował młody mężczyzna wpadł w poślizg i zjechał z szosy uderzając w przydrożne drzewo.

  czytaj więcej
 • Fakty

  Poniedziałek, 9 kwietnia 2001 (05:30)

  Bydgoska policja prowadzi intensywne śledztwo w sprawie sobotniego wypadku na terenie jednej ze stacji transformatorowych. Podczas zabawy porażona prądem została czwórka nastolatków. Najciężej ranny 16-letni chłopiec zmarł wczoraj przed południem w szpitalu. Dwoje innych dzieci jest nadal pod opieką lekarzy. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

  czytaj więcej
 • Fakty

  Poniedziałek, 9 kwietnia 2001 (05:00)

  Aresztowany został policjant z sekcji dochodzeniowo - śledczej jednego z olsztyńskich komisariatów. Aspirant Piotr J. podejrzany jest o usiłowanie wzięcia łapówki od osoby, wobec której prowadził dochodzenie.

  czytaj więcej
 • Fakty

  Poniedziałek, 9 kwietnia 2001 (01:10)

  W trakcie wczorajszej akcji policji ranny został policjant i przestępca. Policjant odniósł rany po tym, jak uciekający nielegalny handlarz staranował go swoim samochodem. Drugi z policjantów postrzelił uciekającego bandytę.

  czytaj więcej
 • Fakty

  Poniedziałek, 9 kwietnia 2001 (00:40)

  W Niemczech nagradzani będą dobrzy kierowcy. To pomysł Ministerstwa Transportu, które chce w ten sposób motywować prowadzących pojazdy do bezpiecznej jazdy.

  czytaj więcej
 • Fakty

  Poniedziałek, 9 kwietnia 2001 (00:15)

  Zmarła jedna z 14 ciężko rannych osób, poszkodowanych w wypadku, do kórego doszło przedwczoraj na drodze krajowej numer 8 między Jordanowem Śląskim a Łagiewnikami na Dolnym Śląsku. Do tragedii doszło po tym jak zderzyły się czołowo ciężarówka z autobusem PKS, którym podróżowało około 30 osób.

  czytaj więcej