Adam Małysz zajął 4. miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Kuusamo. Dobrze wypadł także Marcin Bachleda, który zakończył zawody na 11. pozycji. Wygrał Austriak Andreas Widhoelzl, 2. był Fin Janne Ahonen, a na 3. miejscu uplasował się Słoweniec Primoż Peterka.

W konkursie wystartowali także Tomasz Pochwała i Tomisław Tajner, ale do drugiej serii zakwalifikował się już tylko Tajner. Ostatecznie zajął 27. miejsce. Pochwała został sklasyfikowany na 34. pozycji.

W Kuusamo doszło także do sporej sensacji. Zarówno w piątek, jaki i wczoraj do finałowej serii nie zdołał zakwalifikować się Sven Hannavald. Niemiec skoczył zaledwie 58 metrów...

Posłuchaj także relacji specjalnego wysłannika RMF do Kuusamo, Sebastiana Szczęsnego: